İdari Personel

Boğaziçi Üniversitesi Güncel Covid 19 Salgını Uygulamaları

4 Aralık 2020

Kampüsler

- Kampüslerimize giriş HES Kod entegre edilmiş Covid Beyan Formu ile mümkündür: https://covidform.boun.edu.tr/

- Öğrencilerimizin kampüslere 08:00-19:00 saatleri arasında girmeleri mümkündür.

- Akademik, idari personel ile laboratuvarlarda çalışan öğrencilerin (sorumlu öğretim üyesi izni ile) ve lojmanlarda ikamet edenlerin kampüslere girişi saat sınırlaması olmadan mümkündür.

Boğaziçi Üniversitesi Güncel Covid 19 Salgını Uygulamaları

4 Aralık 2020

Kampüsler

·       Kampüslerimize giriş HES Kod entegre edilmiş Covid Beyan Formu ile mümkündür: https://covidform.boun.edu.tr/

·       Öğrencilerimizin kampüslere 08:00-19:00 saatleri arasında girmeleri mümkündür.

·       Akademik, idari personel ile laboratuvarlarda çalışan öğrencilerin (sorumlu öğretim üyesi izni ile) ve lojmanlarda ikamet edenlerin kampüslere girişi saat sınırlaması olmadan mümkündür.

COVID-19 kapsamında alınan son önlemler

19 Kasım 2020

Değerli mensuplarımız,

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nda 17.11.2020 tarihinde alınan kararların ardından yayımlanan İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda Rektörlüğümüz tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu kampüslerimizde Covid 19 salgını ile ilgili yeni önlemlerin uygulanması gereği doğmuştur.

Buna göre;

1.     Kampüslerimizde yüz yüze yapılmakta olan az sayıda ders ile BÜYEM eğitimlerinin tümü 31 Aralık 2020’ye kadar çevrimiçi devam edecektir.

Rektör'ün Mesajı - 31 Mart 2020

31 Mart 2020

Sevgili Öğrenciler;

Kovid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında yoğun çalışmalarımız sürerken sizlerle bu çalışmaları paylaşmak, 6 Nisan’da başlayacak uzaktan eğitim dönemi öncesi Üniversitemiz ile ilgili son durumu size bizzat iletmek istedim.

11 Mart’ta hızlanan ve bugüne kadar yoğunlaşarak devam eden bu çalışmaları başlıca dört ana başlık altında özetleyebiliriz.

Pages